Naše donáškové služby môžete využiť počas celého týždňa od pondelka do nedele v čase našich otváracích hodín 8:00 – 20:00, ale vieme sa dohodnúť aj na donáške mimo tohto času.
 

O nás

Kvetinárstvo FANY FLORA,  sa nachádza v centre hlavného mesta Bratislavy v mestskej časti Staré Mesto na Špitálskej ulici č.37(oproti Ministerstvu práce sociálnych vecí a rodiny a električkovej zastávky Mariánska)

FANY FLORA je priamym dovozcom rezaných a črepníkových kvetov priamo z Hollandska. Kvety nakupujeme na najväčších burzách v Hollandsku. Našimi dodávateľmi sú väčšinou priamo pestovatelia a výrobcovia, a tým môžeme ponúknuť našim zákazníkom ceny, ktoré sú pre nich prijatelné, čerstvosť a kvalitu na vysokej úrovni.

Klientelu sa snažíme osloviť hlavne vlastnými výrobkami a to kvetinovými kompozíciami, sušenými dekoráciami vhodnými na celoročné obdobie ako aj sezónnymi ( jarné, veľkonočné, jesenné, vianočné dekorácie... ), ktoré skrášlia Vašu domácnosť či kanceláriu a ktoré zaručene nenájdete nikde inde iba u nás. V prípade, že by ste v našej ponuke nenašli presne čo hľadáte, naše profesionálne floristky Vám poradia pri výbere dekorácií podľa Vašich predstáv, či už podľa farieb, tvarov alebo materiálov za prijateľné ceny, ktoré skrášlia Vaše okolie a potešia Vašich blízskych.

Naši floristi využívajú pri svojej práci najnovšie trendy v modernej floristike. Exkluzívne kytice, svadobné kytice, gratulačné kytice, smútočná floristika, nielen zo živých kvetov, ale aj zo sušených.

V našej ponuke nájdete taktiež množstvo umelých kvetov, črepníkov, obalov a váz, krásnych sošiek, ručne vyrábaných sviečok, drevenných výrobkov a darčekových predmetov.

Ponúkame kompletnú kvetinovú výzdobu svadieb: svadobná kytica, dekorácie na autá, výzdobu kostolov a svadobných sál ako aj kvetinovú výzdobu stužkových slávností, recepcií, reštaurácií, kaviarní ...

Naši profesionálny floristi Vám navrhnú a zrealizujú vhodné dekorácie, rastliny do Vášho interiéru, ako aj poradia prípadne navrhnú exteriérové úpravy - výsadbu kvetov Vašej loggie, balkóna, terasy.

Kvetinárstvo FANY FLORA pôsobí na trhu od roku 2010. Našim cieľom je predovšetkým priblížiť sa k predstavám zákazníkov. Stálym zákazníkom poskytujeme vernostné zľavy až do výšky 20 %. Na vybrané kvety či výrobky ponúkame každý mesiac rôzne akcie.

Donáška kvetov v BRATISLAVE NONSTOP, je v rámci Starého Mesta poskytovaná ZDARMA
a za doručenie u nás NEPLATÍTE !!!.                                                                              Ak si zákazníci objednajú kvety takouto formou, budú im doručené do 2 hodín.
Cena prepravy je pre doručenie v ostatných mestských častiach Bratislavy  jednotná a to je 6,00 € za jedno doručenie kuriérom.     

Hoci nepôsobíme na trhu dlho, dokázali sme si našou kvalitnou a zodpovednou prácou získať mnoho spokojných zákazníkov a prominentnú klientelu.                                Presvedčte sa aj Vy o našich profesionálnych službách!

PRIPRAVUJEME 1. INTERNETOVÝ VEĽKOOBCHOD RUŽÍ Z ECUADORU, REZANÝCH, ČREPNÍKOVÝCH KVETOV PRE VEĽKOODBERATEĽOV POD ZNAČKOU FANY FLORA.                       UŽ ČOSKORO...

V prípade záujmu či otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 00421 908 401 224

Však presvečte sa sami !!! Príďte k nám, aj keď si práve nechcete nič kúpiť a potrebujete len poradiť. Naši profesionálny floristi školený priamo v Hollandsku Vám radi pomôžu a poradia pri výbere.

Svojou návštevou potešíte nás, a dúfame že svojou ponukou my potešíme Vás.

Prípadne môžete navštíviť naš internetový obchod na stránke www.fanyflora.sk, ktorého prevádzkovateľom je spoločnosť FLASH FLOVERS, s.r.o. so sídlom na rovnakej adrese prevádzky kvetinárstva FANY FLORA ( Špitálska 37, 811 08 Bratislava )

Spoločnosť FLASH FLOWERS, s.r.o. je oprávnená užívať Doménu fanyflora.sk v súvislosti s prevádzkovaním svojej podnikateľskej činnosti, vrátane prevádzkovania internetového obchodu na základe Zmluvy o užívaní domény zo dňa 01.01.2014.

Spoločnosť FANY FLORA,s.r.o. je oprávnená užívať doménu po celú dobu prevádzkovania internetového obchodu.

Spoločnosť FANY FLORA, s.r.o. nie je oprávnená narábať s osobnými údajmi kupujúceho a prijímateľa podľa zákona o ochrane osobných údajov 122/2013 Z.z.podľa obchodných a dodacích podmienok spoločnosti FLASH FLOWERS, s.r.o.

Kvetinárstvo FANY FLORA - kvety na každú príležitosť...

Spoločnosť FLASH FLOWERS, s.r.o. je prevádzkovateľom nášho internetového obchodu na stránke

www.fanyflora.sk